[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Rezervo tani ” font_container=”tag:h4|text_align:center” google_fonts=”font_family:Adamina%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]

Hotel Miami II nje ekipi me eksperience i cili punon si nje grup i vetem plot energji dhe harmoni.
Ketu do te gjeni nje ambjent te ngrohte dhe te pergjegjshem per punen qe bejme.
Ejani  ne Hotel Miami II nje nga hotelet me emocionuese ne Golem !

[/vc_column_text]

    Lloji i dhomes (required)
    SuitaSuperioreFamiljareDoubleTwin

    [/vc_column][/vc_row]

    Scroll to Top