[vc_row css=”.vc_custom_1537517367646{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1537517359601{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}”][rev_slider_vc alias=”home-1″ el_class=”sohohotel-homepage-slider”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1562243038983{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 45px !important;margin-left: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;background-color: #1c1c1c !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1537517343778{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1562242996161{margin-top: 15px !important;margin-bottom: -15px !important;}”]

Rezervo

[/vc_column_text][booking_form_1][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1561216594290{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 40px !important;margin-left: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;padding-top: 80px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 80px !important;padding-left: 0px !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1537520810268{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}”][sohohotel_title type=”title2″ title1=”Rreth Dhomave”][vc_column_text el_class=”sohohotel-accommodation-carousel-text”]

Akomodimi luksoz i hotelit tonë përbëhet nga 30 dhoma të dekoruara mjaftë bukur që përmbushin të gjitha nevojat, qoftë një çift , një familje me pushime, apo kolegë në shërbim. Hoteli ofron suita me pamje ballore nga deti, dhoma delukse apo superior po me pamje nga deti, si dhe dhoma me pamje nga nga kopshtet përreth.

[/vc_column_text][accommodation_carousel_1 rooms_per_page=”5″][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1561203068386{background-color: #0a0a0a !important;}”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][sohohotel_title title1=”Hotel Miami II” title2=”Resort Luksoz” text_color=”2″][vc_column_text]

Hotel Miami II është hoteli më I ri buzë detit në  zonën e golemit. Vlera më e madhe e Hotel Miami II është stafi i tij. Një ekip i madh profesionistësh te dedikuar ta bëjnë të paharrueshme qëndrimin në hotel. Ngrënie në Hotel Miami II , merr kënaqësi në krijimin e përvojave gastronomike të thjeshta por elegante, me fokus në përdorimin e përbërësve të freskët nga burimet vendase dhe ruajtjen e shijeve natyrore dhe organike. Bashkëpunoni me stafin tonë ekspert për t’Ju ndihmuar të realizoni një event unik.

[/vc_column_text][sohohotel_button align=”center” background_color=”#d6b146″ text_color=”#ffffff” text=”Rezervo” link=”http://hotelmiami2.com/?page_id=1331″ icon=”fa-angle-right” margin=”20px”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”958″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row fixed_width=”true” css=”.vc_custom_1537523492174{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 60px !important;margin-left: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}”][vc_column width=”1/2″][sohohotel_title type=”title2″ title1=”Restoranti”][vc_tta_tabs][vc_tta_section title=”Kuzhina” tab_id=”1561190367055-2d12928b-21aa”][vc_gallery type=”image_grid” images=”1175,1174,1173,1172,1171,1170″ img_size=”150×150″][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Embelsira” tab_id=”1561190367094-2fecdcff-e2c7″][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Ushqim” tab_id=”1561190424389-8659eaba-e87b”][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Cocktail” tab_id=”1561190440874-b96d6d83-455d”][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][vc_column width=”1/2″][sohohotel_title type=”title2″ title1=”Informacion Rreth Hotelit”][vc_toggle title=”Akomodimi”]Hotel Miami II perbehet nga 30 dhoma ku 20 prej tyre jane me pamje nga deti dhe 10 me pamje nga pishat . Tek ne do te gjeni dhoma : Single, Double, Familjare si dhe Suit.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Restoranti”]Shijoni pjatat e vecanta te kuzhines tone si dhe picat e shkelqyera me furre drruri, relaksohuni ne ambjentet tona , shijoni nje koktejl ne ambjentin tone dhe ju sigurojme qe nuk do te mbeteni te zhgenjyer[/vc_toggle][vc_toggle title=”Sherbimi”]Bashkepunoni me stafin tone ekspert per t’ju ndihmuar te realizoni nje event unik.

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1537523518263{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 80px !important;margin-left: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1537523206062{margin-top: 0px !important;margin-right: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}”][vc_gmaps link=”#E-8_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”][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top