[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Restoranti” font_container=”tag:h4|text_align:left” google_fonts=”font_family:Adamina%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_separator color=”custom” border_width=”2″ accent_color=”#d6b146″][vc_column_text]

Restoranti ofron nje mjedis mikprites, prane detit dhe larg zhurmave te qytetit.

Ai ofron pjata tradicionale shqiptare dhe nderkombetare, duke perfshire produkte deti dhe mishi. Shumellojshmeria nuk mungon ne pjatat tona.

Kuzhinieret tane kujdesen per te sjelle pjata te shijeshme dhe te shendetshme.
Ne kujdesemi per cilesine e ushqimit, ambientit dhe shijen e veres me miqte.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1540″ img_size=”400×400″ alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tabs][vc_tta_section title=”Gatimet Tradicionale” tab_id=”1562157706876-4130e139-f115″][vc_gallery type=”image_grid” images=”1175,1173,1172,1171,1170″ img_size=”200×200″][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Spaghetti” tab_id=”1562157706877-79f82c41-733e”][vc_gallery type=”image_grid” images=”1174,1273,1274″ img_size=”200×200″][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top